Hakkımızda

Realpassione.com, iç giyim ihtiyaçlarınızda akla gelen ilk marka olma hedefi ile Ocak 2013’te yola çıktı. Her geçen gün daha da zenginleşen içeriği ile iç giyim ürünlerini en uygun fiyatta kullanıcılarına sunmanın yanında bilinçli kullanım için gerekli birçok bilgiye de yer vermektedir. realpassione.com a dilediğiniz yerden ulaşarak fırsatları yakalamanın heyecanı ve keyfini yaşayabilirsiniz.

Hızlı Teslimat
Realpassione.com’dan aldığınız ürünlerin, adresinize en hızlı şekilde gönderilmesi, bizim en çok önem verdiğimiz önceliklerimizdendir. Siparişleriniz en geç 48 saat içinde kargoya verilir ve bulunduğunuz bölgeye göre 24-72 saat içinde adresinize ulaşır.

Güvenli Alışveriş
Realpassione.com, bilgilerinizin güvenliğini sağlamak için SSL teknolojisi kullanmaktadır. Kredi kart bilgileriniz, yalnızca sipariş işlemi gerçekleştirilirken kullanılır ve veri tabanında kayıtlı olarak tutulmaz. Adres çubuğunuzun yanında göreceğiniz yeşil kilit sembolü, bilgilerinizin SSL sertifikası ile güvence altına alındığının ve realpassione.com’da güvenle alışveriş yapabileceğinizin göstergesidir.

Ücretsiz Kargo ve İade
Realpassione.com’dan yaptığınız alışverişler içinde, değişim/iade işlemleri için de, kargo ücretlerini biz öderiz!

30 Gün İade
Realpassione.com’dan satın aldığınız ürünleri, ambalajını açmadan, 30 gün boyunca iade edebilirsiniz.

Anamenü