Sıkça Sorulan Sorular

KARGO

Hangi Kargo Yöntemleri Mevcuttur?

Kapıda Ödeme, Tüm Kargolar, Mağaza içni Alım.

Uluslararası Kargo Yapıyor musunuz?

Evet yapmaktayız. Ancak sadece toptan ürünler için bu geçerlidir.

Ürünüm Bana Ne Zaman Ulaşır?

Yurtiçi ürünlerde aynı gün içerisinde kargoya verilir. 3 İş Günü içerisinde normal şartlarda ulaşması beklenir. Hava koşulları ve özel gün durumlarında bu değişkenlik gösterbilmektedir.

ÖDEME

Hangi Ödeme Yöntemleri Kabul Edilir?

Kapıda Ödeme, Havale, Mağazadan Elden, Online Ödememiz olan Site İçi alım.

İnternetten Satın Almak Güvenli mi?

Gerekli tüm güvenlik önemleri hem tarafımızca hem de aracı firmamız ile sağlanmaktadır. Kart Bilgileriniz kesinlikle hiçbir yerde kayıt edilmemektedir. Ancak güvenliğiniz için toplu kullanılan bilgisayardan alışveriş yapmamanız önerilir.

Sipariş & İade

Nasıl sipariş verebilirim?

Sitemiz üzerinden mağazamızdaki ürünleri sepetinize ekleyerek adımları izleyebilir ve siparişi gerçekleştirebilirsiniz. Ayrıca bizleri iletişim numaralarımıdan arayarak da sipariş verebilirsiniz.

Siparişimi Nasıl İptal Edebilirim veya Değiştirebilirim?

Siparişinizi bizleri arayarak değiştirebilirsiniz.

Sipariş vermek için hesaba ihtiyacım var mı?

Hayır, hesap olması şart değil. Ancak kampnayalarımızdan faydalanmak ve sipariş bilgilerinizi saklamak için üye olmanız tavsiye edilir. Ayrıca üyelerimize özel ürünlerimiz olduğunu da hatırlatmak isteriz.

Siparişimi Nasıl Takip Edebilirim?

En alt menüden Sipariş Takibi linkine tıklayıp sipariş kodunuzu (Ödeme sonrası size verilen kod) kutucuğa yazarak takibi sağlayabilirsiniz.

Bir Ürünü Nasıl İade Edebilirim?

Ürün ambalajı açılmamış ise iade alınır ancak açılan ürünler kesinlikle geri kabul edilmemektedir. Ürünün kullanıldığına dair bir emare görüldüğünde maalesef geri ödeme yapılamayacaktır.
Yardım etmek için buradayız ! İletişim

Anamenü